РОБОЧИЙ ВІЗИТ ГОЛОВИ-НАЧАЛЬНИКА БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЯ САМОКИША ДО ПЛАХТІЇВСЬКОЇ СІЬСЬКОЇ РАДИ: В ПОЛІ ЗОРУ СІЛЬСЬКА МЕДИЦИНА

Дата: 05.09.2022 09:00

У свій нещодавній робочий виїзд до Плахтіївської територіальної громади голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ відвідав Плахтіївську амбулаторію сімейної медицини-загальної практики.

Сімейний лікар медичної установи Євген МАЛЮК ознайомив голову райдержадміністрації із поточним станом справ в амбулаторії, підготовкою закладу до роботи в осінньо-зимовий період та новими придбаннями, серед яких нещодавно придбаний гематологічний аналізатор для проведення швидкого та розгорнутого аналізу крові.