РОБОЧИЙ ВІЗИТ ГОЛОВИ-НАЧАЛЬНИКА БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЯ САМОКИША ДО ПЛАХТІЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 01.09.2022 16:07

Вчора, 31 серпня 2022 року, голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ здійснив робочий виїзд до Плахтіївської територіальної громади, де провів зустріч із Плахтіївським сільським головою Іваном ЛИХОМ.

У ході короткої наради, голова райдержадміністрації ознайомився із поточним станом справ в територіальній громаді, особливо із підготовкою до роботи в осінньо-зимовий період закладів житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури. Також під час зустрічі піднімалися питання виконання надходжень до бюджетів всіх рівнів, роботи гуманітарного штабу, що діє при сільській раді, наданням допомоги малозабезпеченим й соціально-незахищеним верствам населення та додаткового розміщення в межах Плахтіївської сільської ради внутрішньо переміщених осіб.