ВІДБУЛАСЯ ДРУГА СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПЛАХТІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.08.2022 09:26

30 серпня 2022 року в приміщенні Плахтіївського Будинку культури відбулась друга серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Плахтіївської сільської ради, де було обговорено основну тему «Освіта в громаді: виклики та перспективи в 2022/2023 навчальному році».

У роботі конференції взяли участь Плахтіївський сільський голова Іван Григорович Лихо, заступник Плахтіївського сільського голови Світлана Максимівна Харлан, староста Надеждинського старостинського округу Плахтіївської сільської ради Алла Михайлівна Сливка, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради Майя Леонтіївна Назаренко, директори та вчителі закладів загальної середньої освіти, директори закладів дошкільної освіти.

Розпочав конференцію вітальним словом Плахтіївський сільський голова Іван Григорович Лихо, який привітав всіх присутніх з початком навчального року. Голова зазначив, що вчитель - це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Він, у першу чергу, подякував адміністраціям закладів освіти та відділу освіти, КМС Плахтіївської сільської ради за своєчасне завершення підготовки закладів освіти до нового навчального року

Начальник відділу освіти Назаренко Майя Леонтіївна підвела підсумки розвитку освіти Плахтіївської сільської ради в 2021/2022 навчальному році та наголосила про пріорітетні напрями освітньої діяльності Плахтїівської сільської ради у 2022/2023 навчальному році:
- продовження реформи загальної середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа»;
- впровадження у 5 класах нового Державного стандарту базової середньої освіти ;
- організація освітнього процесу після вимушеного переривання його звичного перебігу, викликаного спочатку тривалими карантинами, потім –військовою агресією російської федерації на території нашої держави;
- посилення національно-патріотичного виховання, формування громадянської позиції; просвіта з питань особистої безпеки;
- організація навчальної діяльності здобувачів освіти та способів побудови зворотного зв’язку в умовах очної та змішаної форм навчання;
- психологічні аспекти організації освітнього процесу в умовах воєнного/післявоєнного стану.

Із українськими танцями виступили учасники народного художнього колективу ансамблю «Амазонки»,  мелодійні пісні виконував народний вокально-етнографічний ансамбль Плахтіївського Будинку культури «Українські вечорниці».

Зберегти життя і здоров'я усіх учасників освітнього процесу - наше першочергове завдання сьогодні! Нехай новий навчальний рік стане роком професійних досягнень, особистих звершень освітян, а життя виставляє лише гарні оцінки!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису