День Незалежності України в Плахтіївській сільській раді

Дата: 24.08.2022 11:01

У Плахтіївській сільській раді відзначили День Незалежності України.

Великих свят, як і справжніх друзів, не може бути багато. День Незалежності - це свято із свят української держави. Воно величне, як дух сивої і славної давнини, сучасне і тепле, як власний день народження.

Цьогорічний День Незалежності Україна змушена святкувати під сигнали повітряної тривоги та під постійними обстрілами. Але це тільки згуртувало українську націю, яка об‘єднавшись в одне ціле, відстоює мир та територіальну цілісність своєї рідної Батьківщини.

До 31-ї річниці Незалежності України В Плахтіївській сільській раді відбулись урочистості з нагоди свята. Звучали гарні слова про Україну. Всіх зі святом привітав Плахтіївський сільський голова Іван ЛИХО. Із українськими танцями виступили учасники народного художнього колективу ансамблю «Амазонки»,  мелодійні пісні виконував народний вокально-етнографічний ансамбль Плахтіївського Будинку культури «Українські вечорниці»

Віримо, що наступний День Незалежності наша країна відзначить у мирі на вільній українській землі під милозвучні українські пісні!