Ах, молодість! Краса і велич, сила

Дата: 12.08.2022 20:20

Працівники Будинку культури та бібліотеки с. Плахтіївки підготували до Дня молоді свято «Ах, молодість! Краса і велич, сила». У цей день лунали пісні про Україну і про чисті юнацькі почуття, про вічні цінності і про музику, яка окрилює і надихає, у виконанні Іванни Саламахи, Іванни та Вероніки Кошельників, Марії Романець. Хореографічний ансамбль «Амазонки» зачаровував своїми витонченими композиціями, а соло у виконанні Станкової Олександри «Мамо, не плач!» нагадало всім про тих, хто виборює нам право жити, любити і відпочивати. Книжкова виставка «Молодь за мир» розкрила прагнення молоді жити в мирній країні і використовувати свій потенціал на благо нашої держави. Учасники літературного гуртка (Ксенія Чемерис, Аліна Малюк, Ірина Малоіван, Аня Христюк) декламували вірші про військову агресію Росії проти України і про незламну віру в нашу перемогу. Голуби, які піднялись з їхніх рук в піднебесся, символізували спокій, добро і мир.  «Бо що ж дорожче є за мир? Та й за життя - ціннішого немає». Звичайно ж, були вікторини («Україна у моєму серці») і веселі ігри-конкурси, які завжди створюють святкову атмосферу і дарують гарний настрій.