Шановні мешканці громади!

Дата: 10.08.2022 11:53

Шановні мешканці громади!

Плахтіївська сільська рада доводить до Вас інформацію, що спеціальними службами рф розроблено програму у вигляді квест-завдання – фотографувати із прив’язкою (геолокацією) до об’єктів та ділянок місцевості і у подальшому надсилати зроблені фотознімки за грошову винагороду.

Особа, яка погодилася на квест, навіть не має уявлення, що таким чином наражає на небезпеку нанесення ворогом ракетних ударів по об’єктах інфраструктури (навчальних закладах, дошкільних навчальних закладах, мостах, трансформаторних станціях , (підстанціях), котельнях, закладах охорони здоров’я, залізничних (автомобільних) станціях, аеропортах (аеродромах) , портах(морських, річкових ), місцях розгортання пунктів управління, об’єктах військової інфраструктури (арсеналах, базах, складах) районах зосереджених військ ( сил) і резервів не менше шести  таких осіб затримано в м. Миколаїв.

Просимо бути уважними.

Разом переможемо!