В ОДЕСІ ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ
В ОДЕСІ ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ
Сьогодні в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі імені Василя Василька відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Української Державності.
На початку усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих, які віддали своє життя боронячи суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України.
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/1-11.jpg)
«Після всього того, що пережив наш народ, ми українці ніколи не віддамо своєї незалежності і не зламаємось. Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке ми одесити обов’язково виконаємо. Бажаю завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх тих, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє» – сказав у своєму вітальному слові Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/2-10.jpg)
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/3-9.jpg)
З нагоди свята Начальник Одеської ОВА вручив державні нагороди, іменні годинники та Подяки представникам Одещини різних сфер праці.
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/4-2.jpg)
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/6.jpg)
![Фото без опису](https://oda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/7.jpg)