Шановні мешканці Плахтіївської громади!

Дата: 29.07.2022 11:21

Шановні мешканці Плахтіївської громади!

З 01 липня  2022 року Уряд запустив грантові програми для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання.  Порядки надання грантів затверджено постановами Кабінету Міністрів України  від 24.06.2022 року №736 «Про реалізацію експериментального проекту щодо надання на конкурсних засадах фінансової підтримки стартапам в Україні, у тому числі в сфері інформаційних технологій»,   №737 «Про реалізацію експерименту з організації навчання осіб за освітніми програмами у сфері інформаційних технологій “Старт в ІТ”, №739 « Деякі питання надання грантів для переробних підприємств» та від 21.06.2022 №738 «Деякі питання надання грантів бізнесу».

Більш детальну інформацію можна отримати у працівника Плахтіївської сільської ради за телефоном 098-675-07-18 (Катерина),  у працівників Саратської районної філії  Одеського обласного центру зайнятості та у працівників АТ «Ощадбанк».