НАРАДА З ГОЛОВАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ (ВІЙСЬКОВІЙ) АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 26.07.2022 12:20

Основним питанням порядку денного онлайн наради з головами територіальних громад, яка відбулась 25 липня поточного року під головуванням начальника Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Василя САМОКИША, було питання підготовки закладів освіти до нового 2022/2023 навчального року в умовах воєнного стану.

З першими результатами оглядів ПРУ і захисних об’єктів цивільного захисту, зауваженнями, що були виявлені під час перевірок та з вимогами до облаштування захисних споруд в закладах освіти, відповідно до вимог, учасників наради ознайомлювали заступник голови Тетяна ДОМЧИНСЬКА та заступник начальника управління-начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Олександр ЧУХАНЕНКО.

Також представник надзвичайників наголосив головам територіальних громад про недопустимість виникнення пожеж на території громад та поза їх межами, а також наголосив на неухильному дотриманні правил протипожежної безпеки.