2 ЛИПНЯ – ДЕНЬ ЖАЛОБИ ЗА ЗАГИБЛИМИ ВНАСЛІДОК РОСІЙСЬКОГО РАКЕТНОГО УДАРУ ПО СЕЛИЩУ СЕРГІЇВКА

Дата: 02.07.2022 08:00

Сьогодні у Білгород-Дністровському районі – День жалоби за загиблими внаслідок російського ракетного удару по селищу Сергіївка.

Нагадаємо, в ніч проти 1 липня 2022 року ворог наніс удар ракетами по селищу Сергіївка, Білгород-Дністровського району. В результаті удару руйнувань зазнали житловий багатоповерховий будинок та база відпочинку. Станом на ранок 2 липня відомо про 21 загиблого, серед яких 1 дитина, госпіталізовано 38 осіб, з них – 5 дітей, двоє з яких знаходяться у важкому стані. Зараз медики борються за їх життя.

Смерть людей – величезна втрата. Немає слів щоб виразити біль, що назавжди оселився в серцях родин, які втратили синів, батьків, дітей.

Білгород-Дністровська районна державна (військова) адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким усіх загиблих.

Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.

Вічна пам’ять усім безневинно загиблим у цій жорстокій і кривавій війні.