ШАНОВНІ ХЛІБОРОБИ! ЗАПОБІГАЙТЕ ПОЖЕЖАМ НА ЖНИВАХ! БЕРЕЖІТЬ ХЛІБ ВІД ВОГНЮ!

Дата: 23.06.2022 15:29

Жнива – напружена для хліборобів пора та пожежонебезпечний період для рятувальників. Загрозливу обстановку для нового врожаю створюють спекотна погода, сухі хліба, несправний стан деяких хлібозбиральних агрегатів, а також людська недбалість та безвідповідальність. Тому у цей напружений період, аграріям, рятувальникам та усім громадянам необхідно об’єднати зусилля, аби не допустити вогонь на поля та у місця зберігання врожаю, до зернини зберегти вирощене.

Щоб уникнути пожеж, Білгород-Дністровське районне управління ГУ ДСНС України в Одеській області звертається до керівників сільськогосподарських та фермерських підприємств дотримуватись вимог Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України.

Спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

Дотримання вимог пожежної безпеки та особиста відповідальність захистить врожай від пожеж!

З повагою Білгород-Дністровське РУ ГУ ДСНС України в Одеській області.