МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ ДОПОМОЖУТЬ ВІДНОВИТИ ІНТЕРНЕТ В УКРАЇНІ

Дата: 07.04.2022 09:59

МІЖНАРОДНІ ПАРТНЕРИ ДОПОМОЖУТЬ ВІДНОВИТИ ІНТЕРНЕТ В УКРАЇНІ

editor

Унаслідок масштабних бойових дій російські окупанти пошкодили мережу українських операторів зв’язку. Люди в багатьох населених пунктах залишилися без доступу до інтернету.

Оператори щодня продовжують надавати послуги в регіонах, де це можливо, та відновлюють доступ до інтернету для українців. Щоб допомогти швидше забезпечити інтернетом усі населені пункти, запускаємо проєкт «Тримайте Україну на зв’язку».

Міжнародні партнери допоможуть операторам закупити необхідне обладнання для відновлення зв’язку в Україні. Перше обладнання почне прибувати до України вже в середині квітня. Це повністю волонтерська ініціатива добровольців, які докладають усіх зусиль, щоб зберегти доступ українців до важливої інформації.

Проєкт реалізовується Global NOG Alliance за участі та підтримки Мінцифри, галузевих об’єднань АППК, Інтернет Асоціація України – ІнАУ та компанії DEPS.