ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ ДЕРЖАВА ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАЧУВАТИ ОБОВ’ЯЗКОВІ СОЦІАЛЬНІ ПЛАТЕЖІ

Дата: 01.04.2022 15:22

Новини

editor

????Протягом трьох місяців поточного року видатки на соціальні виплати профінансовано у сумі 14,9 млрд грн, із них у лютому – 5,1 млрд грн, у березні – 5,8 млрд гривень.

????Для забезпечення виплати пільг і житлових субсидій, відповідно до заявленої потреби, спрямовано асигнування у сумі 13,1 млрд грн, із них касові видатки – 12,9 млрд гривень.«Уряд робить усе можливе, зокрема, в зоні активних військових дій, щоб на сьогодні усі громадяни отримали належні їм виплати, житлові субсидії і пенсії. Так, Пенсійний фонд забезпечив перерахунки пенсій та 1 березня розпочав виплату в проіндексованих на 14 % розмірах. У березні на пенсії військовослужбовців спрямовано 4,6 млрд гривень. Мінфін зі свого боку сподівається, що кошти надійдуть адресатам у встановлений термін, адже це пов?язано не тільки з роботою банків, а з фізичною можливістю листонош рознести гроші», ? повідомив заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3wR1V0Q