Білгород-Дністровський Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України в Одеській області застерігає!

Дата: 28.03.2022 09:29

Новини

ПАЛИШ ТРАВУ – ЗАПЛАТИ ШТАФ!!!

Шановні мешканці міста Білгород-Дністровського та району!!! Не паліть суху рослинність! Не додавайте роботи пожежникам!

Лише з початку тижня в Білгород-Дністровському районі та місті сталося 33 пожежі, з яких 30 в екосистемах – це суха трава, очерет та дерева! Загальна площа пожеж в екосистемах орієнтовно склала 15 Га.

Згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення випалювання рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 3 060 – 6 120 грн, а під час воєнного стану, спалювання трави та бур’яну прирівнюється до диверсії, тому окрім штрафу можна понести і кримінальну відповідальність!!!

На цьому тижні рятувальники та поліція Білгород-Дністровського району виявили палія трави в смт. Сергіївка, від дій якого сталася пожежа. Зловмисник, який розкаявся в своїх діях, наразі, відбувся штрафом у 3060 грн, це мінімальна сума штрафу за дане порушення. Наступного разу за свої діяння чоловік може опинитися за ґратами.

Поки підрозділи ДСНС ліквідовують наслідки пожеж сухої рослинності, хтось потребуватиме реальної допомоги, але на жаль, вони можуть не встигнути! Тому будьте свідомими та пам’ятайте, що кожна наша дія має свої наслідки! Бережіть наш край від масових пожеж в екосистемах!