Звернення до мешканців Білгород-Дністровського району з нагоди Дня служби безпеки України

Дата: 25.03.2022 15:41

Новини

editor

Шановні працівники та ветерани СБУ!

25 березня у вас професійне свято – День служби безпеки України!

У дні героїчної боротьби українського народу проти російської агресії ви із честю виконуєте своє завдання – гарантуєте безпеку українців за будь-яку ціну. Місяць незламного спротиву підступному ворогові демонструє наша країна. І в цій стійкості та незламності і ваш вагомий внесок. Але запобігання нищівним планам загарбників дається високою ціною. Ми пам’ятатимемо усіх, хто поклав своє життя на вівтар миру та спокою у нашій країні.

Боротьба з агресором у війні, контррозвідка і кібербезпека, захист національної державності та об’єктів критичної інфраструктури, робота слідчих органів – у кожному з цих напрямів ви отримуєте вагомі результати.

Ваші відданість, принциповість і компетентність дозволяють вам щодня захищати Україну і наших громадян від зовнішніх ворогів та внутрішніх колаборантів.

Бажаю вам сил, наснаги, успіхів і вагомих досягнень на службі.

Миру, здоров’я та добробуту вам і вашим родинам!

начальник Білгород-Дністровської

районної військової адміністрації                Василь САМОКИШ