Щодо недопущення пожеж у природних екосистемах.

Дата: 25.03.2022 15:09

З метою недопущення пожеж у природних екосистемах на території Білгород-Дністровського району і можливих майнових втрат в пожежонебезпечний період 2022 року Білгород-Дністровське районне управління ГУ ДСНС України в Одеській області наголошує, що під час воєнного стану спалювання сухої рослинності в місцях загального користування, вздовж автомобільних, залізничних доріг, на луках пасовищах, в лісопаркових зонах та інших місцях прирівнюють до диверсії і за це громадяни можуть понести, як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Додатково інформуємо, що згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3 060 - 6 120 грн.) і на посадових осіб - від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (15 300- 21 420 грн.).