14 березня - День українського добровольця!

Дата: 14.03.2022 10:08

Починаючи з 14 березня 2017 року в Україні відзначають  День українського добровольця. Рішення про його відзначення було прийнято Постановою Верховної Ради України №4261 від 17 січня 2017 року «Про встановлення Дня українського добровольця». Саме 14 березня  2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону для захисту нашої Батьківщини. Хоча це свято є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу – бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до волі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків. Це свято тих, хто захищав та захищає нашу країну від нападу агресорів: «добровольці – військові», «добровольці Національної гвардії», «добровольці частин спеціального призначення», «добровольці Служби безпеки України», «добровольці – волонтери».

Дякуємо кожному з вас за ваші подвиги, готовність віддати своє життя заради суверенітету та територіальної цілісності України. Хочемо побажати вам міцного здоров’я, життєвого благополуччя, витримки у складних ситуаціях, мудрих рішень та нових перемог. Слава і честь вам – справжні патріоти  та захисники  українського народу. Шануємо та поважаємо вас наші Герої! Слава Україні!