16 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Дата: 16.02.2022 10:18

Нa виконання Указу Президента України від 14.02.2022 №53/2022 "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства", з метою гідного відзначення 16 лютого 2022 року на високому організаційному рівні Дня єднання у Плахтіївській сільській раді було проведено урочистості з використанням національної символіки і підняття Державного Прапора України, що символізує нашу незалежність та єдність. Право підняти Державний Прапор України було надано депутату Плахтіївської сілської ради Івану СЛИВЦІ.
     О 10:00 під час патріотичного заходу працівниками Плахтіївської сільської ради було виконано Державний Гімн України.

Бажаємо зберігати силу духу, бадьорість, оптимізм і глибокоу віру у гідне майбутнє нашої громади та України! Нехай у кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!

В єдності - наша сила!