Сьогодні вперше провела прямий ефір у соцмережах – щодо міфів та реальності реформи шкільного харчування. Дякую шеф-кухарю Євген Клопотенко, що долучився, бо довелося спростовувати чимало фейків!

Дата: 08.02.2022 11:27

Чи правда, що цукор, сіль та хліб у школах тепер заборонені? (Спойлер: ні!)

Чи правда, що «меню Клопотенка» обов’язкове для всіх? (Спойлер: жодного обов’язкового «меню Клопотенка» не існує!)

Чи правда, що в часи пандемії батьки не можуть контролювати, що діти їдять у школах і садочках? (Спойлер: можуть і мають!)

Ці та інші гарячі запитання та відповіді дивіться в інфографіці просто тут або розлогіше на сайті «Знаїмо» https://znaimo.gov.ua

Головне, що ми хотіли донести, і, сподіваюся, донесли: реформа шкільного харчування втілюється для здоров’я дітей. Це меню здорового покоління.

І ви, шановні батьки, нам дуже потрібні як амбасадори реформи! Бо змінювати харчові звички з незорових на здорові треба також і в сім’ї. Адже все це заради найважливішого – заради дітей.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та сидить