Нарада бібліотекарів Плахтіївської сільської ради

Дата: 02.02.2022 14:43

02 лютого 2022 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради відбулася нарада бібліотекарів Плахтіївської сільської ради, у якій взяли участь начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради  Майя Леонтіївна Назаренко та в.о. провідного спеціаліста культури, молоді та спорту Оксана Володимирівна Подуст.

Під час наради розглядалися питання:

1. Звітність про виконання Плану роботи за 2021 рік.

2. Сільська бібліотека: час нових підходів.

3. Різне.

Нарада бібліотекарів Плахтіївської сільської ради пройшла плідно. Адже бібліотека на селі – це платформа для культурного  розвитку нашої   громади. Бібліотекарі Плахтіївської сільської ради презентували досвід своєї роботи.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради Майя Леонтіївна Назаренко наголосила на тому, що сучасна сільська бібліотека повинна швидко адаптуватися до потреб читача, його запитів та уподобань, надала пропозиції створення груп, сторінок в соціальних мережах, з метою популяризації роботи  бібліотек нашої громади.

В.о. провідного спеціаліста відділу освіти культури, молоді та спорту Оксана Володимирівна Подуст ознайомила з новими підходами у роботі сільських бібліотек.

Учасники наради  мали змогу обговорити важливі питання щодо подальшого розвитку бібліотек громади.

Фото без опису   Фото без опису