СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ПРОВІВ РОБОЧУ НАРАДУ З КЕРІВНИЦТВОМ РЕГІОНАЛЬНОГО ПІДРОЗДІЛУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Дата: 01.02.2022 14:14

Враховуючи те, що минулого тижня Верховна Рада України вдосконалила законодавство про Національний спротив, голова Одеської обласної державної адміністрації, голова територіальної оборони області Сергій Гриневецький, провів робочу нараду з керівництвом регіонального підрозділу територіальної оборони та командиром бригади, на якій розглянули положення про добровольчі формування на території громад та питання матеріально-технічного забезпечення і облаштування.

Сергій Гриневецький звернув увагу на те, що діяльність добровольчих формувань здійснюється під безпосереднім керівництвом та контролем командира військової частини сил територіальної оборони Збройних сил України за територіальним принципом.

«У межах завдань територіальної оборони, які визначені законом, добровольчі формування можуть допомагати Збройним силам України, чергувати на блокпостах, охороняти державний кордон, протидіяти диверсантам, здійснювати захист населених пунктів, надавати допомогу під час надзвичайних ситуацій, брати участь у  забезпеченні умов безпечного функціонування органів державної влади, органів місцевого самоврядування органів військового управління» –  поінформував Сергій Гриневецький.