Звернення голови Білгород – Дністровської районної державної адміністрації з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут

Дата: 31.01.2022 16:33

Шановні жителі Білгород – Дністровської району!

29 січня усі свідомі українці вшановують трагічну і знакову дату в історії нашої держави – 104 річницю нерівного бою, що стався між кількома сотнями київських студентів та гімназистів і чотирьохтисячною більшовицькою армією біля стації Крути.

День пам’яті героїв Крут став днем вшанування подвигу української молоді і символом боротьби нашого народу за незалежну Україну.

Не можна викреслити з пам’яті людської той великий та безсмертний подвиг юнаків, які захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

Тож давайте, вчергове, згадаймо мужність молодих людей, які мріяли і боролися за сильну Українську державу. Символічно, що саме у ці важкі для України часи, ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки, та й сьогодні, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи.

Герої живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, доки жива їх слава.

Слава Героям Крут!

З повагою голова