Заходи на честь Дня Соборності України в закладах освіти Плахтіївської сільської ради

Дата: 22.01.2022 16:19

22 січня 2022 року наша держава відзначала 103-ю річницю Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та День Соборності України. З цієї нагоди у закладах освіти Плахтіївської сільської ради пройшли  тематичні виховні заходи.

У Плахтіївському ЗЗСО І-ІІступенів №1-ЗДО (дитячий садок)  до відзначення річниці Соборності України у 5-9 класах проводились тематичні заходи «Моя Україна –соборна», виховні години «Україна в нас єдина бережи її дитино».  Для учнів 9-х класів організували  квест - мандрівку " Моя Україна - соборна держава" .

Фото без опису Фото без опису

У Плахтіївському ЗЗСО  І-ІІІ ступенів №2 – гімназія з 1 по 11 класи пройшли виховні години «Соборна. Вільна. Неподільна. Моя Україна!». У шкільній бібліотеці відбулась виставка літератури під гаслом «Україна – Соборна держава». Під керівництвом музичного керівника відбувся шкільний конкурс патріотичної пісні.

Фото без опису Фото без опису

Державне свято День Соборності України учні Плахтіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 відзначили урочисто та патріотично. Для школярів школи були проведені тематичні заходи національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг», а також вікторина «Як я знаю Україну?». Діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила». А щоб підкреслити  значення  свята, одягнулися  у вишивані сорочки.

Кульмінацією святкування стало проведення флеш-мобу: «Живий ланцюг єднання». Учні  школи,  тримаючи державний прапор створили нерозривний,  символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.

Фото без опису Фото без опису

У Надєждинському ОЗЗСО  І-ІІІ ступенів пройшли виховні заходи «Моя суверенна Україно!», уроки , присвячені до Дня Соборності України «Україна в нас єдина, бережи її, дитино!». Учні 1-2 класів брали участь у вікторині «Єдина Україна» та у флешмобі «Живий ланцюг». В 5-11 класах відбулись бесіди «Україна Соборна-моя гордість і слава», «Соборність- це єдність і злагода». У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Єднання заради Незалежності».

Фото без опису Фото без опису

У Ярославському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулись виховні години: «Велична і свята, моя ти Україно!», відеоподорож «Одна Батьківщина, і двох не буває», усний журнал «Молоде покоління Незалежної України», поетична вітальня «Складаю пісню святої Свободи». Години спілкування: «Історичний нарис: єдність народу», «Сила держави – в єдності українських земель», «Разом – навіки».