В ОДЕСІ, В РАМКАХ “ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА”, ВІДРЕКОНСТРУЮВАЛИ ДИТЯЧИЙ САДОК №217
Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні. Особливо це стосується будівництва нових та реконструкції діючих соціально важливих об’єктів.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-50.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-51.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-41.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/5-39.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/5-1-2.jpg)
За словами голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького, програма Президента «Велике будівництво» в Одесі охоплює все нові і нові сфери. В пріоритеті, звичайно – освіта. Адже завдяки саме цій програмі в місті з’являються нові та ремонтуються діючі дитячі садочки. Адже комфортні та доступні умови для дошкільного навчання та виховання найменших мешканців регіону – в пріоритеті керівництва Одеської ОДА, зазначає Сергій Гриневецький. На прикладі 217-го дитсадка-ясла, довелося пройти довгий шлях аби розпочати і успішно завершити його реконструкцію.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-51.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/6-30.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/8-23.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/11-12.jpg)
«Хочу сказати, що програма Президента «Велике Будівництво» – змінює підходи. Адже її основне завдання – завершувати об’єкти і вводити їх якісно в експлуатацію, а не залишати після себе довгобуди. Приклад тому, сучасний модернізований дитячий садочок №217 в Малиновському районі Одеси. Яскраві та інклюзивні інтер’єри, підвищена енергоефективність, безпека та грамотне оснащення меблями та обладнанням – все це дозволить подолати чисельні проблеми, які накопичувалися роками у секторі освіти міста Одеса, а саме надасть право і можливість на формування ефективної системи забезпечення доступними освітніми послугами маленьких мешканців міської громади. Тому для жителів Малиновського району Одеси реалізація даного проекту в рамках «Великого Будівництва» є вкрай важливою і актуальною. То ж хотів би подякувати Одеській міській раді, міському голові за таку послідовну роботу, бо мабуть не кожне місто, тим паче місто-мільйонник, здатне сьогодні вирішувати важливі проблеми соціального напряму, і в першу чергу, будівництво нових дитячих садочків» – зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.
Голова Одеської ОДА нагадав, що в рамках програми Президента «Велике Будівництво», в цьому році збудовано та реконструйовано 5 дитячих садочків і на наступний, 2022-й рік, теж закладено таку ж кількість дитячих садочків.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/12-13.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-1-2.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-2-1.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/7-25.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/9-21.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/13-9.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/14-8.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/15-5.jpg)