СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ, ЯК КЕРІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ОГЛЯНУВ ТЕХНІКУ ТА ОБЛАДНАННЯ, ЩО ПЕРЕБУВАЄ НА ОЗБРОЄННІ ГУ ДСНС

Дата: 24.12.2021 14:33

В рамках проведення інструкторсько-методичних занять із головами районних державних адміністрацій новоутворених районів Одеської області щодо планування та організації заходів цивільного захисту, начальник Головного управління ДСНС України в Одеській області полковник служби цивільного захисту Вадим Шулюк ознайомив голову Одеської облдержадміністрації, керівника цивільного захисту Одеської області Сергія Гриневецького та присутніх на навчанні голів райдержадміністрацій із можливостями спеціальної техніки і обладнання, що перебувають на озброєнні Головного управління та застосовується під час реагування на події, у тому числі у осінньо-зимовий період.