Відбулось пленарне засідання 12 сесії Плахтіївської сільської ради VІІІ скликання

Дата: 23.12.2021 16:49

23 грудня 2021 року о 10.00 год.  відбулось пленарне засідання заключної  12 сесії  Плахтіївської сільської ради. На якій  розглядались такі питання:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення Плахтіївської сільської ради «Про бюджет Плахтіївської сільської ради на 2021 рік»
  1. Про надання згоди  на прийняття майна у комунальну власність Плахтіївської сільської ради  від  Білгород – Дністровської районної  ради.
  2. Про розгляд та затвердження Програми соціального захисту населення Плахтіївської сільської ради на 2022 рік.

4.  Про розгляд та затвердження Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на  2022 рік»

5. Про розгляд та затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Плахтіївської сільської ради на 2022 рік.

6. Про розгляд та затвердження Програми благоустрою Плахтіївської сільської ради на 2022 рік.

7. Про розгляд та затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Плахтіївської сільської ради.

8. Про розгляд та затвердження Програми освіта Плахтіївської сільської ради на 2022-2024 роки.

9. Про розгляд та затвердження Програми розвитку культури  Плахтіївської сільської ради на 2022-2024 роки.

10. Про розгляд та затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту  Плахтіївської сільської ради на 2022-2024 роки.

11. Про розгляд та затвердження структури  і  загальної чисельності виконавчого  аппарату та виконавчих органів ради  на 2022 рік.

12. Про встановлення надбавки, преміювання та надання матеріальної  допомоги Плахтіївському сільському голові у  2022 році.

13.  Про  бюджет Плахтіївської сільської ради на 2022 рік.

14.   Про   розгляд звернення громадянина  Кривогуз  О.В.  «Про виділення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства як учаснику бойових дій на сході України».

15.    Про розгляд заяв громадян  Христюк Г.Д., Крамаренко В.Г., Вербіцької О.І., Вербіцької В.М., Вербіцької О.М.  «Про виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства».

16.  Про розгляд та затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства.

17.  Про розгляд та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку громадянці Назаренко Л.К.  та Романець А.С.

18. Про розгляд заяви  Шемчук Р.Р. «Про надання у користування земельної ділянки в межах села Плахтіївка».

19. Про розгляд клопотання  ПАТ  «Київстар».

20. Про надання матеріальної допомоги Христюк Л.О., Рачкову М.А., Плачинда Л.П., Сплавнюк С.М., Подуст О.І..

21. Різне.

Голова сільської ради Іван ЛИХО подякував депутському корпусу, виконавчому комітету, керівникам відділів структурних підрозділів, спеціалістам Плахтіївської сільської ради за злагоджену та конструктивну роботу .