Участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації

Дата: 21.12.2021 17:18

Сьогодні, 21.12.2021 року відбулася селекторна нарада Одеської обласної державної адміністрації, в якій взяли участь представники Білгород – Дністровської районної державної адміністрації та територіальних підрозділів ЦОВВ причетних до виконання питань, згідно порядку денного селекторної наради.

В ході обговорення селекторної наради  керівництвом райдержадміністрації  надані доручення в частині:

- Активізації роботи  відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації щодо впровадження   на території району  реалізації  програми Президента України «Велике будівництво»;

- Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити неухильне дотримання виконання  механізму використання субвенції, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків» щодо забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

- Відділу комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності райдержадміністрації  продовжити роботу щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у Білгород – Дністровській райдержадміністрації.