Національний проєкт «Ноутбук кожному вчителю». Заклади загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради отримали ноутбуки

Дата: 16.12.2021 14:13

У межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» українські вчителі продовжують отримувати комп’ютерну техніку. Зокрема, цього тижня, 16 грудня 2021 року, отримали ноутбуки вчителі закладів загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради. З метою реалізації проєкту «Ноутбук кожному вчителю» розпочалась акція по видачі ноутбуків, який запропонувало Міністерство освіти та науки і Міністерство цифровізації. Цього року Плахтіївська сільська рада отримала 37 ноутбуків за рахунок субвенції та коштів місцевих бюджетів (на умовах співфінансування).

Ноутбуки оснащено всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до інтернету. Це дасть змогу зробити освітній процес сучасним та зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.