До уваги благодійників!

Дата: 08.12.2021 13:40

Оголошено старт 15 ювілейного Національний конкурс «Благодійна Україна», гасло якого – «Подякуй своєму благодійнику!».

Це щорічний конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України». За його підсумками кращих благодійників, волонтерів та меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою – бурштиновим «Ангелом добра».

Цього року оргкомітет Конкурсу визначив 25 конкурсних номінацій, за якими буде проводитися відбір. Переможців та лауреатів оголосять на офіційній урочистій церемонії навесні 2022 року у Києві.

Оргкомітет конкурсу приймає заповнені документи до 7 березня 2022 року.

У межах Всеукраїнського конкурсу також проходять регіональні етапи відбору, які стартують у Львівській, Одеській, Хмельницькій, Житомирській, Херсонській, Київській, Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Харківській, Миколаївській областях.

? Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті www.blagoukraine.org