День волонтера в Ярославській сільській бібліотеці

Дата: 05.12.2021 16:07

5 грудня – День Волонтера. У всьому світі відзначають міжнародний День волонтера.

Волонтер – у перекладі з англійської означає добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють будь-де, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках для людей поважного віку. Вони доглядають хворих і допомагають старшим людям поратися по господарству. Часто волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям ради порятунку інших. Саме завдяки українським волонтерам – їхній шляхетній жертовності, активній громадянській позиції та фанатичній відданості справі – Україна вистояла й зберегла незалежність. Це воістину люди з величезним серцем, безкорисливі та добрі, готові протягнути руку допомоги та не залишити в біді тих, кому погано. Маленьких справ не буває. З тих, хто постійно здійснює маленькі добрі справи, виростають великі люди.