Міністерство охорони здоров'я України: запрошуємо долучитися до інфоволонтерства боротьби з COVID-19

Дата: 06.12.2021 12:10

У Міжнародний день волонтера запрошуємо долучитися до інфоволонтерства боротьби з COVID-19.

Інфоволонтери доносять до літніх людей перевірену і правдиву інформацію про COVID-19 і вакцинацію як найбільш ефективний спосіб боротьби з цією хворобою.

Стати інфоволонтером і захистити від коронавірусу старших родичів, сусідів чи знайомих може кожен. Для цього за посиланням: bit.ly/infovolunteersua завантажуйте набір, до якого входять буклети з інформацією про вакцинацію, поради щодо комунікації про щеплення, макети постера і пам’ятки, які можна роздрукувати на будь-якому принтері.

До спільноти інфоволонтерів уже приєднались організації з усієї України: Caritas Ukraine, МБФ «Альянс громадського здоров’я», Молодіжна рада при виконавчому комітеті Дубенської міської ради, ГО «Волонтерський штаб «Янголи добра поруч», ГО "Платформа активності"Справа Кольпінга в Україні , Українська академія лідерства.

Дякуємо, що допомагаєте захистити тих, хто цього потребує!