У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПЛАХТІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 29.11.2021 16:00

У закладах загальної середньої освіти Плахтіївської сільської ради пройшли заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору.

Українці і весь світ вшановують пам'ять вбитих Голодомором 1932-1933 років. Жалобні заходи традиційно проходять по всій Україні. У четверту неділю листопада всі запалюють свічку пам'яті жертв Голодомору.

Учні та вчителі Плахтіївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 також взяли участь у цих заходах. Для учнів початкових класів була проведена  педагогами-організаторами  година спілкування ,,Засвіти свічку ”, виховна година класним керівником та бібліотекарем у 8 класі на тему «Людської пам’яті мости …», а для учнів 5-7 класів – уроки історії ,, Голодомор в Україні: говоримо сьогодні, пам'ятаємо завжди ”, присвячені пам'яті жертв голодомору та виставка у вестибюлі (холі) школи ,,Голодомор 1932-1933 роківбіль серця всієї України ”.

На цих заходах познайомили учнів з трагічними сторінками українського народу ,,голодних років” та розповіли про історію походження хліба, його цінність для життя. Сповнені співчуттями та співпереживаннями вшанували пам'ять загиблих від голоду хвилиною мовчання та запалили свічку пам'яті.

Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3

Надєждинський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів

Фото без опису Фото без опису

У Ярославському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулись:

• Виставка-реквієм «Голодомор: Україна пам’ятає! Світ визнає!» (до Дня пам’яті жертв голодомору 1932-33 рр.)
  • Бесіда-роздум «Не загаси свічу пам’яті» (до Дня жертв Голодомору і політичних репресій) в 5-11 класах.
  • Виховна година «Червона земля. Голод» в 9-11 класах.
  • Акція «Запали свічу» (Сопричастя).
  • Усний журнал «Хай світло від свічки у небо летить» (2-4 кл.)
  • Інформаційна година «Голодний 1933» (1 кл.)

Ярославський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Фото без опису Фото без опису

В Плахтіївському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 - гімназія у 6 класі була проведена Бесіда  «Ти кажеш не було Голодомору?...». В 5-11 класах виховні години по класам “Голодомор 1932-1933 років. Україна пам’ятає”. У бібліотеці оформили виставку періодичної, науково-популярної, інформаційно-довідкової літератури та інших документів, які висвітлюють трагічні сторінки Голодомору 1932-1933 років в Україні та Одещині.

Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 - гімназія