ОДЕСЬКА ОДА:ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА КОСТЯНТИН ГОЙ ЗУСТРІВСЯ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ ІНВЕСТОРІВ З РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА

Дата: 15.11.2021 16:28
Кількість переглядів: 261

Фото без опису

Новини 

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА КОСТЯНТИН ГОЙ ЗУСТРІВСЯ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ ІНВЕСТОРІВ З РЕСПУБЛІКИ МОЛДОВА

   Пресс служба

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Костянтин Гой зустрівся з делегацією інвесторів Республіки Молдова на чолі з президентом Національної Асоціації Інвесторів в Нерухомість Республіки Молдова, почесним консулом Королівства Бельгія в Молдові Люком Енгеленом.

До складу делегації також увійшли: Василь Черба, віце-президент Національної Асоціації Інвесторів в Нерухомість Республіки Молдова; Лілія Синчук Енгелен, виконавчий директор Бельгійсько-Люксембурзько-Румунсько-Молдовської торговельної палати в Республіці Молдова.

В ході зустрічі було обговорено питання щодо можливості залучення іноземних інвестицій з Республіки Молдова в Одеську область.

Костянтин Гой розповів, що Одеський регіон має значний потенціал розвитку, що є надзвичайно привабливим для інвесторів.

Фото без опису

Заступник голови обласної державної адміністрації наголосив, що в Україні активно впроваджуються інструменти для залучення інвестицій та створюються необхідні умови для законодавчого врегулювання інвестиційних процесів.

«Керівництво Одеської обласної державної адміністрації зацікавлене у створенні сприятливого інвестиційного клімату для розвитку бізнесу в регіоні та, зі свого боку, робить усе можливе, щоб інвестори відчували себе комфортно», – зазначив Костянтин Гой.

Люк Енгелен повідомив, що їх компанія зацікавлена в створенні підприємств на території України, зокрема, Одещини, оскільки це відкриває більше можливостей, а ринок збуту Республіки Молдова є обмеженим.

Пан Люк підкреслив, що сферою їх інтересів є два напрямки –  індустріальний та логістичний, а тому розвиток співпраці із зазначених питань може бути ефективним та взаємовигідним.

Фото без опису

Костянтин Гой розповів, що в регіоні створено Агенцію регіонального розвитку Одеської області, головний завданням якої є сприяння в реалізації інвестиційних проєктів та активна співпраця з громадами, інвесторами та зацікавленими особами в реалізації інвестиційної політики Одещини.

«Нами створено інвестиційну мапу Одеської області, з якою можна ознайомитись в електронному форматі та переглянути запропоновані громадами інвестиційні проєкти, що повністю готові до реалізації та залучення інвестицій», – наголосив Андрій Шестаков, директор Агенціїї регіонального розвитку Одеської області.

Сторони домовились про подальшу співпрацю.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь