У закладах освіти Плахтіївської сільської ради проведена роз’яснювальна робота щодо вакцинації від COVID-19

Дата: 21.09.2021 14:49

У зв'язку із зростанням захворюваності на СОVID-19, з метою забезпечення стабільної роботи закладів освіти Плахтіївської сільської ради у період пандемії за умови вакцинації 80% членів колективу закладів освіти у жовтій зоні та 100% у червоній зоні відбулась нарада з працівниками закладів освіти, яку провела Головний лікар КП Саратського центру первинної медико-санітарної допомоги Саратської районної ради Одеської області Стогній Олександра Павлівна разом із заступником Плахтіївського сільського голови Харлан Світланою Максимівною та  начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Плахтіївської сільської ради Назаренко Майєю Леонтіївною.
         Відбулась ефективна інформаційно-роз'яснювальна робота щодо вакцинації працівників закладів освіти з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Було наголошено, що в разi виходу регiону з зеленої зони, тобто потрапляння в жовту, помаранчеву зони задля роботи закладу освiти потрiбно мати мiнімум 80% повнiстю вакцинованого псрсоналу, а в червоній - 100%