Інфоволонтерами боротьби з COVID-19

Дата: 04.11.2021 16:49

Найбільш незахищеними в часи пандемії залишаються літні люди, які через дезінформацію, страх чи брак мотивації не щепились від COVID-19.

Саме літні люди хворіють найтяжче, потрапляють у лікарню, до реанімації та помирають від цієї хвороби.

Інфоволонтери доносять перевірену й достовірну інформацію про COVID-19, а також про вакцинацію як найбільш ефективний спосіб захиститись від важкого перебігу цієї хвороби та смерті.

Кожен може допомогти і стати інфоволонтером боротьби з COVID-19.

Для цього за посиланням bit.ly/infovolunteersua завантажуйте:

?? інструкцію для інфоволонтера;

?? гайд «Що #інфоволонтери мають знати про вакцинацію від COVID-19?» з базовою інформацією про вакцинацію: які є вакцини, безпечність вакцин, супутні хвороби, ризики вакцинації проти ризиків COVID-19;

?? поради «Як допомогти зробити вибір щодо вакцинації від COVID-19»;

?? макет постера, який інфоволонтер може повісити в людному місці і вписати

?? адресу і телефон найближчого пункту чи центру вакцинації;

?? макет пам’ятки з короткою інформацією про вакцинацію для літніх людей.

Організовані групи інфоволонтерів мають можливість отримати надруковані постери та пам’ятки після реєстрації за посиланням forms.gle/UrgYT8a8NYqPqWHJ6.

Ставайте інфоволонтерами боротьби з COVID-19, допоможіть захистити тих, хто цього потребує! Фото та відео викладайте у соцмережах із хештегом #інфоволонтери.