ВОЛОДАРЕМ КУБКА ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА З ФУТБОЛУ — СТАЛА КОМАНДА РОЗДІЛЬНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ГРОМАДИ
В Березівці відбувся фінал футбольних змагань на Кубок Голови Одеської обласної державної адміністрації серед сільських колективів з футболу.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/5-32-1024x680.jpg)
В цьому році в змаганнях взяли участь 12 команд – з Велико-Михайлівки, Сафян, Суворове, Саврані, Окон, Доброславу, Сарати, Нерубайського, Усатове, Миколаївки. У фінал вийшли команди Маяківської та Роздільнянської громад. З рахунком 3-1 перемогу здобула команда Роздільної.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/4-38-1024x680.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/6-30-1024x680.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/7-22-1024x680.jpg)
Голи, у складі команди “Роздільна”, забили – В.Бачур (34), Міглренко В. (44), Матвєєв В. (67 з 11-ти метрового). В складі збірної Маяк гол на рахунку Нередько А. – 89 (з 11-ти метрового).
Кращими гравцями фінальної гри визнано Бачура Віталія (Роздільна) і Хомич Івана (Маяки).
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1-50-719x1024.jpg)
Перехідний Кубок Голови Одеської обласної державної адміністрації серед сільських колективів з футболу, команді — переможцю з Роздільнянської громади, вручила начальник управління фізкультури та спорту Одеської ОДА Валентина Кольчак.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/2-50-1024x678.jpg)