СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ З НАДЗВИЧАЙНИМ І ПОВНОВАЖНИМ ПОСЛОМ ЛАТВІЇ ІЛГВАРСОМ КЛЯВОЮ

Дата: 25.10.2021 16:24
Кількість переглядів: 314

Фото без опису

Новини 

СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ З НАДЗВИЧАЙНИМ І ПОВНОВАЖНИМ ПОСЛОМ ЛАТВІЇ ІЛГВАРСОМ КЛЯВОЮ

   Пресс служба

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні паном Ілгварсом Клявою.

Сергій Гриневецький розповів, що Україна та Латвійська Республіка завжди будували двосторонні відносини, які відповідають заявленим інтересам країн і спрямовані на співробітництво та партнерство. Також голова обласної державної адміністрації зазначив, що Одеська область, як один з найбільших регіонів України, має значний потенціал для торговельно-економічного співробітництва та зацікавлений у поглибленні взаємовигідних зв’язків у всіх сферах та напрямках.

Фото без опису
Фото без опису

Голова облдержадміністрації повідомив, що однією з основних конкурентних можливостей Одеської області є транзитний потенціал. Регіон продовжує активно розвивати транспортно-логістичну інфраструктуру. Планується будівництво нових мостів через Дністровський лиман та річку Дунай.

“Сьогодні обласна державна адміністрація докладає максимум зусиль для економічного розвитку Одеського регіону, зокрема, розвитку територіальних громад. Ми маємо на меті максимально ефективно використовувати економічний, інфраструктурний, туристичний, культурний потенціал Одещини, як всередині країни, так і на міжнародній арені” – сказав голова ОДА.

Сергій Гриневецький підкреслив, що важливим напрямком для покращення економічної, інвестиційної та соціальної сфер Одещини вбачається проведення міжнародної виставки EXPO 2030 в місті Одеса, що налагодження міжнародних партнерських відносин, підвищенню репутації нашої країни, збільшенню туристичної привабливості та розвитку інфраструктури.

“Ми відкриті для співпраці у всіх сферах та готові до обговорення всіх можливих форм двостороннього співробітництва, що сприятимуть розширенню взаємовигідного партнерства між Одеською областю та Латвійською Республікою. Одеська область – це регіон, який не має рівних за потенціалом” – сказав Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні подякував за зустріч та зазначив, що його візит до Одещини є першим в новому статусі, оскільки лише нещодавно його призначено на цю посаду.

Ілгварс Клява передав Сергію Гриневецькому подяку від Міністерства транспорту Латвійської Республіки за сприяння в організації проведення міжнародної виставки «Trans-Expo» за участі делегації з Латвійської Республіки.

Фото без опису
Фото без опису

Головною метою візиту до Одеської області пана Посла є налагодження співробітництва в сфері туризму, зокрема, просування латвійського бренду «Air Baltic».

Ілгварс Клява підкреслив, що його візит є ознайомчим та запросив Сергія Гриневецького відвідати Латвійську Республіку для налагодження співробітництва та обміну досвідом у проведенні адміністративно-територіальної реформи.

Фото без опису

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь