ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ГОСПІТАЛЬНОЇ РАДИ

Дата: 24.10.2021 22:06

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ГОСПІТАЛЬНОЇ РАДИ

Пресс служба

Під головуванням І-го заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Бориса Волошенкова відбулось засідання Госпітальної Ради – консультативно-дорадчого органу при Одеській ОДА. Сьогодні на засіданні, члени Госпітальної ради, поставили перед собою пріоритетне завдання напрацювати цілісну модель розвитку медицини області та дати нове життя районним лікарням.

«Нагадую, що Госпітальна рада покликана максимально розподілити функції між медичними закладами області та сформувати нову систему охорони здоров‘я регіону.  І основне завдання, яке поставлено перед Госпітальною радою – це напрацювання моделі розвитку медичної галузі нашої області в контексті створення Одеського госпітального округу» – сказав на нараді Борис Волошенков.