СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В КООРДИНАЦІЙНІЙ НАРАДІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ, ЯКА ВІДБУЛАСЬ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ПРОКУРАТУРІ

Дата: 24.10.2021 22:00
Кількість переглядів: 309

Фото без опису

Новини 

СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В КООРДИНАЦІЙНІЙ НАРАДІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ, ЯКА ВІДБУЛАСЬ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ПРОКУРАТУРІ

   Пресс служба

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький взяв участь в роботі координаційної наради керівників правоохоронних органів Одещини, яку провів очільник Одеської обласної прокуратури Сергій Костенко.

Фото без опису

Участь в координаційній нараді взяли начальник Управління Служби безпеки України в Одеській області Віктор Доровський, директор Територіального управління Державного бюро розслідувань, (розташованого у Миколаєві) Дмитро Титор, начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Микола Семенишин, начальник Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Сергій Мул, очільники інших правоохоронних органів регіону та керівники окружних прокуратур.

Стан протидії кримінальним правопорушенням в Одеському регіоні та першочергові заходи з підвищення ефективності цієї діяльності стали ключової темою наради.

Фото без опису

Сергій Костенко акцентував увагу учасників наради, на головних пріоритетах у роботі та наголосив на необхідності посилення протидії корупційним проявам, кримінальним правопорушенням у сфері земельних правовідносин, розкраданням та нецільовому використанню бюджетних коштів, державного і комунального майна, корисливо-насильницьким злочинам, вказав на неприпустимість безпідставного втручання при здійсненні кримінального провадження у підприємницьку та інвестиційну діяльність.

В свою чергу, виступаючи на колегії голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький підкреслив, що спільна робота правоохоронців та органів регіональної влади повинна бути й надалі налаштована на реалізацію ключових стратегічних напрямів, «Стратегією національної безпеки України», що затверджена рішенням Ради національної безпеки і оборони України та введена в дію Указом Президента України. Також Сергій Гриневецький звернув увагу на необхідність конструктивної комунікації з громадськістю, оперативного реагування на проблеми суспільства при здійсненні правоохоронної діяльності. Керівник області відзначив, що облдержадміністрація, спільно з правоохоронними органами щотижнево контролює ситуацію в регіоні – обмінюючись інформацією, визначаючи і стратегічні, і тактичні напрями діяльності.

Фото без опису

«Створення єдиного безпекового простору – один із пріоритетів діяльності Одеської облдержадміністрації. Тому вважаю, що треба вжити вичерпних заходів для оптимізації роботи з попередження умисних вбивств і тяжких тілесних ушкоджень, суттєвого стану їх розкриття і розслідування, протидіяти та забезпечувати ефективне розслідування кримінальних порушень, особливо в паливно-енергетичному комплексі, в протидії рейдерських захоплень земель» – сказав Сергій Гриневецький.

Окремо голова ОДА звернув увагу на міграційні процеси та торкнувся роботи правоохоронців вздовж кордону з Придністров’ям, де мають місце контрабанда, торгівля наркотиками і  зброєю.

«Окрім цього дуже важливим був, є і залишається контроль дитячої та рецидивної злочинності» – додав Сергій Гриневецький.

Фото без опису

В ході наради спільно опрацьовано проблемні питання взаємодії правоохоронців з протидії правопорушенням на митному і державному кордоні.

Зроблено акцент на необхідності суворого дотримання конституційних прав громадян і юридичних осіб під час здобуття і закріплення доказів у кримінальних провадженнях, вжиття вичерпних заходів до повного відшкодування збитків інтересам держави і територіальних громад, зокрема заподіяних корупційними кримінальними правопорушеннями, звернення у дохід держави активів, здобутих злочинним шляхом.

Під час обговорення усіх проблемних питань учасники наради надали свої конструктивні пропозиції, які стали основою для прийняття комплексу додаткових узгоджених заходів для зміцнення законності та попередження злочинності на Одещині.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь