СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ПРОВІВ ОБЛАСНУ НАРАДУ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА

Дата: 24.10.2021 21:27
Кількість переглядів: 441

Фото без опису

Новини 

СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ПРОВІВ ОБЛАСНУ НАРАДУ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА

   Пресс служба

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький провів робочу нараду з питань розвитку молочного скотарства в Одеській області, учасниками якої стали провідні агровиробники регіону, науковці в галузі тваринництва, народні депутати та депутати Одеської обласної ради.

В умовах карантинних обмежень, до офлайн-участі запросили виключно тих, хто вакцинований і мав сертифікат про повну вакцинацію.

Фото без опису
Фото без опису

Практична частина наради пройшла на базі молочно-товарної ферми СТОВ «Агрофірми Петродолинське» Одеського району, де всі змогли ознайомитись з технологічними особливостями утримання корів та виробництва тваринницької продукції на молочно-товарній фермі агрофірми «Петродолинське».

Директор господарства Дмитро Матуляк розповів голові Одеської ОДА та всім учасниками обласної наради про діяльність агропідприємства.

«Господарство обробляє 2300 га сільськогосподарських угідь, в тому числі 2,28 тис. га ріллі і 18 га культурних пасовищ. Середня врожайність зернових культур на підприємстві за 2021 рік становить 42,0 ц/га, врожайність соняшника 28,5 цга, кукурудза на зерно 102 ц/га. «Петродолинське» має статус племінного заводу з розведення великої  рогатої худоби української червоної  молочної породи. В господарстві утримується 1300  голів великої рогатої худоби,  у тому числі 700 корів. За останні три роки у розвиток тваринництва на підприємстві ми вкладено 53,8 мільйони гривень. За ці кошти реконструйована молочно-товарна ферма та збудовано доїльний зал» – сказав Дмитро Матуляк.

Фото без опису

За його словами, очолюване ним агротовариство розбудовує не лише виробничу інфраструктуру, яка забезпечує вирощування та зберігання продукції, але й бере участь у вирішенні соціальних проблем сіл, в яких здійснює свою діяльність.

«У 2021 році підприємством було перераховано до бюджетів всіх рівнів понад 7,5 мільйонів гривень,  за ІІІ квартал 2021 року – 6,7 мільйони» – додав директор СТОВ «Петродолинське».

Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису

Інвестиції у якісне обладнання та підвищення кваліфікації працівників вивели молочну ферму «Петродолинське» на новий рівень розвитку, відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

«Я побачив, як доярки уболівають за своїх корів, — поділився спостереженнями Сергій Гриневецький. — Дивляться, щоб худоба була доглянута, добре нагодована, своєчасно і якісно пройшла всі належні процедури. І така зацікавленість не випадкова. Мені повідомили, що зарплата тваринників в середньому сягає 11 500 гривень.  Але, на жаль, подібні великі ферми — швидше винятки, ніж правило сучасного села. У наш час молочне скотарство стає екзотикою. В Одеській області господарства, де зберіглося молочне поголів‘я, можна порахувати на пальцях двох рук».

Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь