ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО ДО МЕШКАНЦІВ ОДЕЩИНИ ЩОДО СИТУАЦІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ ІЗ ПАНДЕМІЄЮ НА КОВІД

Дата: 20.10.2021 17:00

Шановні мешканці Одеської області!

Вкотре звертаюсь до Вас щодо ситуації, пов’язаної із пандемією на ковід!

Статистика свідчіть про різке зростання числа хворих. За добу реєструють більше 1600 випадків і що найгірше – щодня збільшується кількість смертей!

Влада робить все можливе аби забезпечити лікарні киснем і ліками. Реальний варіант повернення до нормального життя  – це тільки вакцинація! Сьогодні в Одеській області вакциновано лише 42% жителів регіону! Я – серед тих, хто вакцинувався!

Необхідно усвідомити, що вакцинацію введено, як альтернативу локдаунам, через які закриваються установи і підприємства, а відповідно – втрачають роботу люди.

Тож вакцинувавшись Ви зможете жити і працювати далі без карантинних обмежень! Закликаю не зволікати і йти на щеплення у найближчий пункт вакцинації.