Відбулось засідання виконавчого комітету Плахтіївської сільської ради 11.10.2021 року

Дата: 11.10.2021 16:30

11 жовтня 2021 року о 10.00 год.  відбулось засідання виконавчого комітету Плахтіївської сільської ради.На якому розглядались такі питання:

1. Звіт про виконання бюджету   Плахтіївської сільської ради за 9 (девять) місяців 2021 року
  1. Про надання згоди на розробку Стратегії розвитку Плахтіївської територіальної громади.
  2. Про внесення змін та доповнень до рішення Плахтіївської сільської ради «Про бюджет Плахтіївської сільської ради на 2021рік»
  1. Про розгляд та затвердження плану модернізації та оптимізації мережі закладів освіти Плахтіївської сільської ради на 2021 - 2027 роки.
  2. Про розгляд клопотання директора Ярославського ЗЗСО Плахтіївської сільської ради,  щодо погодження функціонування групи продовженого дня першого класу в Ярославському ЗЗСО Плахтіївської сільської ради.
  3. Про розгляд колективного звернення  мешканців села Ярославка, щодо зменшення вартості харчування в Ярославському ЗЗСО Плахтіївської сільської ради.
  1. Про встановлення опіки та призначення опікуна над малолітніми Бондаренко Д.А., Бондаренко А.А., Бондаренко К.А.
  1. Про розгляд колективного звернення  мешканців села Плахтіївка, «Щодо ремонту частини вулиці Молодіжна».