Відбулось засідання фінансової комісії

Дата: 08.10.2021 16:06

08.10.2021 року  о 14.00 год. відбулося засідання  фінансової комісії з питань фінансів та економічного розвитку  Плахтіївської сільської ради. На засіданні розглядались наступні питання:

1. Звіт про виконання бюджету   Плахтіївської сільської ради за 9 (девять) місяців 2021 року

Доповідач: Кічук К.В. – начальник фінансового відділу сільської ради.

1. Про розгляд та затвердження проектно кошторисної документації на капітальний ремонт доріжки між вулицями Шевченко будинок №67 А  та вулицею Перемоги будинок №2  в селі Ярославка.

Доповідач: Харлан С.М. – заступник сільського голови.

1. Про розгляд та затвердження проектно кошторисної документації на капітальний ремонт огорожі по вулиці Шевченко на ділянці від будинку №67 А  до будинку  №69    в селі Ярославка.

Доповідач: Харлан С.М. – заступник сільського голови.

1. Про розгляд та затвердження проєктно кошторисної документації на капітальний ремонт прилеглої  до будинку культури території  в селі Ярославка.

Доповідач: Харлан С.М. – заступник сільського голови.

1. Про внесення змін до рішення Плахтіївської сільської ради  «Про затвердження штатного розпису Плахтіївської сільської ради на 2021рік»

Доповідач: Харлан С.М. – заступник сільського голови.

1. Про розгляд та затвердження прогнозу бюджету Плахтіївської  територіальної  громади на 2022 – 2024 роки.

Доповідач:  Кічук К.В. – начальник фінансового відділу сільської ради.

1. Про надання згоди на розробку Стратегії розвитку Плахтіївської територіальної громади.

Доповідач: Лихо І.Г. – сільський голова, Харлан С.М. – заступник сільського голови.

1. Про внесення змін та доповнень до рішення Плахтіївської сільської ради «Про бюджет Плахтіївської сільської ради на 2021рік»

Доповідач:  Кічук К.В. – начальник фінансового відділу сільської ради.

1. Про розгляд та затвердження плану модернізації та оптимізації мережі закладів освіти Плахтіївської сільської ради на 2021 - 2027 роки.
  2. Доповідач:  Назаренко М.Л. – начальник відділу освіти культури молоді та спорту Плахтіївської сільської ради.
  3. Про розгляд клопотання директора Ярославського ЗЗСО Плахтіївської сільської ради,  щодо погодження функціонування групи продовженого дня першого класу в Ярославському ЗЗСО Плахтіївської сільської ради.                                     Доповідач:  Назаренко М.Л. – начальник відділу освіти культури молоді та спорту Плахтіївської сільської ради.
  4. Про розгляд колективного звернення  мешканців села Ярославка, щодо зменшення вартості харчування в Ярославському ЗЗСО Плахтіївської сільської ради.

12. Про розгляд звернень громадян Головко Н.С. та Кожухар Є.М.  «Про надання матеріальної допомоги на лікування в зв’язку тяжким матеріальним станом»

Доповідач: Іванько С.С. – секретар  сільської ради.