Відбулось засідання комісії з питань медицини та соціального захисту

Дата: 07.10.2021 15:38

07.10.2021року  о 14.00 год. відбулося засідання постійної комісії з питань медицини та соціального захисту Плахтіївської сільської ради. На засіданні розглядались наступні питання:

1. Звіт про виконання бюджету   Плахтіївської сільської ради за 9 (дев’ять) місяців 2021 року

Доповідач: Кічук К.В. – начальник фінансового відділу сільської ради.

1. Про внесення змін до рішення Плахтіївської сільської ради  «Про затвердження штатного розпису Плахтіївської сільської ради на 2021рік»

Доповідач: Харлан С.М. – заступник сільського голови.

1. Про розгляд та затвердження прогонозу бюджету Плахтіївської  територіальної  громади на 2022 – 2024 роки.

Доповідач:  Кічук К.В. – начальник фінансового відділу сільської ради.

1. Про надання згоди на розробку Стратегії розвитку Плахтіївської територіальної громади.

Доповідач: Лихо І.Г. – сільський голова, Харлан С.М. – заступник сільського голови.

1. Про внесення змін та доповнень до рішення Плахтіївської сільської ради  «Про бюджет Плахтіївської сільської ради на 2021рік»

Доповідач:  Кічук К.В. – начальник фінансового відділу сільської ради.

1. Про розгляд та затвердження плану модернізації та оптимізації мережі закладів освіти Плахтіївської сільської ради на 2021 - 2027 роки. Доповідач: Назаренко М.Л. – начальник відділу освіти культури молоді та спорту Плахтіївської сільської ради.

7. Про розгляд звернень громадян Головко Н.С. та Кожухар Є.М.  «Про надання матеріальної допомоги на лікування в зв’язку тяжким матеріальним станом»

Доповідач: Іванько С.С. – секретар  сільської ради.