Відбулось засідання земельної комісії

Дата: 07.10.2021 15:23

07.10.2021року  о 10.00 год. відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку земельних відносин та охорони навколишнього середовища Плахтіївської сільської ради. На засіданні розглядались наступні питання:

1. Звіт про виконання бюджету   Плахтіївської сільської ради за 9 (дев’ять) місяців 2021 року.

Доповідач: Кічук К.В. – начальник фінансового відділу сільської ради.

1. Про внесення змін до рішення Плахтіївської сільської ради  «Про затвердження штатного розпису Плахтіївської сільської ради на 2021рік»

Доповідач: Харлан С.М. – заступник сільського голови.

1. Про розгляд та затвердження прогнозу бюджету Плахтіївської  територіальної  громади на 2022 – 2024 роки.

Доповідач:  Кічук К.В. – начальник фінансового відділу сільської ради.

1. Про надання згоди на розробку Стратегії розвитку Плахтіївської територіальної громади.

Доповідач: Лихо І.Г. – сільський голова, Харлан С.М. – заступник сільського голови.

1. Про внесення змін та доповнень до рішення Плахтіївської сільської ради «Про бюджет Плахтіївської сільської ради на 2021рік» .

Доповідач:  Кічук К.В. – начальник фінансового відділу сільської ради.

1. Про розгляд та затвердження плану модернізації та оптимізації мережі закладів освіти Плахтіївської сільської ради на 2021 - 2027 роки.                                    Доповідач:  Назаренко М.Л. – начальник відділу освіти культури молоді та спорту Плахтіївської сільської ради.

7. Про розгляд проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних  ділянок для ведення особистого селянського господарства громадянам  Іванько Є.В. та  Воротило Г.В.  на території Плахтіївської сільської ради.

Доповідач: Майстро В.П. –  в.о. начальника відділу агропромислового розвитку земельних відносин.

8. Про розгляд проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних  ділянок для ведення особистого селянського господарства громадянам  Білоус В.І. та іншим (всього 86 громадян)   на території Плахтіївської сільської ради.

Доповідач: Майстро В.П. –  в.о. начальника відділу агропромислового розвитку   земельних відносин.

9. Про розгляд звернення громадянина Ярошенко Ю.А.  «Щодо розгляду та затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього  КСП  «Родина».

10. Про   розгляд звернення громадян Кокарча О.М.,  Бондаренко С.П., Небога С.І. «Про виділення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства як учаснику бойових дій на сході України».

Доповідач:  Майстро В.П. – в.о. начальника відділу агропромислового розвитку земельних відносин.

11.  Про   розгляд заяв  громадян  «Щодо виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства» .

12. Про розгляд заяв Ковальчук О.І., Кобиленко Н.Б., Рогізного М.М., Іванько Г.М., Іванько Ю.В. «Про надання дозволу на приватизацію присадибних земельних ділянок».

13. Про розгляд звернення Лихо М.І. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва під об’єктом нерухомості, що знаходиться у власності Лихо М.І.».

14. Про розгляд звернення Пономарюк К.А., Минзул А.М., Долгорук Н.І. «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) які надані у постійне користування відповідно до державних актів для ведення ОСГ».