Святкування Дня села в Плахтіївці!

Дата: 29.08.2021 10:25

День села - це свято, яке об'єднує всіх жителів села. Історія села є частинкою історії нашої держави. А її, як відомо творять люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. 28 серпня жителі села Плахтіївка святкували 191 - річницю з дня першої згадки про село.

У цей день для жителів та гостей Плахтіївки було підготовлено насичену програму спортивних та  культурно-розважальних заходів на різні смаки та вподобання. Розпочалась програма з турнірів з футболу. На стадіоні зі штучним покриттям на території Плахтіївського ЗЗСО №3 відбувся юнацький турнір міні-футболу, присвячений пам’яті тренера футбольної команди «Родина» Чирві І.Г. У турнірі взяли участь команди з с. Надежда, с. Плахтіївка, с.Ярославка, с. Зоря. Змагання пройшли за коловою системою та за результатами вирішальних матчів перемогу здобула команда з с. Плахтіївка, друге місце посіла команда з с. Зоря, третє місце посіла команда з с. Ярославка, четверте місце – команда з с. Надежда. Усі учасники турніру отримали кубки, медалі, грамоти. Після гри команди та всі присутні діти насолодились смачним морозивом від Плахтіївського сільського голови Лиха І.Г.

Водночас на великому стадіоні с. Плахтіївка проходили змагання з волейболу серед команд Плахтіївської ТГ, змагання з підняття гирі та дружній турнір з футболу серед дорослих.  Переможці  отримали від Плахтіївського сільського голови Лиха Івана Григоровича сертифікати на одноразову грошову виплату та грошові премії від голови СВК «Родина» Мандриченка Віталія Єфимовича.

Гостинно частували традиційними місцевими стравами: смачною шурпою з баранини, пікантною юшкою, яка найкраще до смаку гярячою і родзинкою на частуванні стали румяні шашлики. Було, що з’їсти і чим запити.  Активну участь в організації свята взяло СВК «Родина». Тож смакували односельці та гості й дякували їм.

Пізніше в центрі села пройшли змагання з вільної боротьби серед бажаючих. Було дуже цікаво спостерігати за їх маневрами у прагненні покласти один одного на лопатки. Переможці в різних вагових категоріях були нагороджені  грошовими сертифікатами.

Також і не забули про малечу с. Плахтіівки. У бажанні створити свято для дітей були запрошені аніматори, які подарували масу позитивних емоцій і малечі, і дорослим. Дітвора гралася з аніматорами, брала участь в іграх, цікавих конкурсах, танцях. Крім того, дітки із захопленням спостерігали за шоу мильних бульбашок, робили аквагрим. Напам’ять про свято залишаться світлини з аніматорами у костюмах улюблених мультгероїв.

Не обійшлося цьогоріч і без культурно-мистецьких заходів з нагоди Дня села Плахтіївка. Чудовими піснями та неймовірною енергетикою захід відкрив  вокально-етнографічний ансамбль Плахтіївського Будинку культури «Українські вечорниці» та учасники народного художнього колективу ансамблю «Амазонки».

Всіх присутніх зі святом привітав Плахтіївський сільський голова Лихо І.Г.. Він побажав усім міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості й миру, а також відмітив, що святкування Дня села має велику значимість, адже  такі свята єднають усіх жителів села та навколишніх сіл нашої територіальної громади, оскільки усіх пов’язує спільне минуле, сьогодення та майбутнє. Під час свята  жителів села було нагороджено подарунками в різних номінаціях: найстарший житель села, наймолодший житель села та найчисельніша сім’я.

Подарунки також отримали учасники музичного батла.

Завершилась конкурсно-розважальна програма до Дня села Плахтіївка святковим феєрверком та масовим гулянням.

Село – це велика родина, у якій, як маленький селянин, так і дорослий робить свій вклад для розвитку рідного краю. Це свято дало можливість кожному відчути себе частиною великої родини. Отож залишається побажати жителям Плахтіївської сільської ради надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села. Нехай Плахтіївський родовід кожного року проростає пагонами нових поколінь.