Привітання з Днем села Плахтіївка

Дата: 27.08.2021 15:02

Шановні жителі села Плахтіївка!

День села – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.  Історія нашого села є  часточкою історії  нашої громади та держави в цілому.  І творять її   добрі, щирі, працьовиті люди – жителі села Плахтіївка. Тож, від щирого серця вітаємо вас з  191-річницею утворення села та бажаємо усім  вам здоров’я,  добра та  родинного затишку,  миру та благополуччя,  достатку  та  успіхів в усіх ваших починаннях. Нехай ваші серця наповнюються гордістю за своє рідне село, а щастя та  доробут  живуть у  кожному домі,  у  кожній родині.

Хай щастить і в свята, і в будні!

З повагою сільський голова  Іван ЛИХО, депутатський корпус та виконавчий комітет Плахтіївської сільської ради