Привітання Плахтіївського сільського голови з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України

Дата: 23.08.2021 09:10

Шановні жителі та  гості Плахтіївської  громади !

Щиро вітаю вас з Днем  Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює  усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Святкуючи Незалежність, Україна йде шляхом проведення ряду важливих реформ. Своєю працею ми долучаємось до нашої спільної справи – розбудови  нової квітучої європейської держави, наповнюємо незалежність країни справжнім змістом.

Нехай всі наші зусилля будуть направлені на єднання  навколо  спільних цілей, ідей та цінностей.

Від усього серця бажаємо вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Зі святами вас!

З повагою сільський голова
Плахтіївської сільської ради                                                                           Іван ЛИХО