До уваги мешканців Плахтіївської сільської громади !!!

Дата: 30.07.2021 10:09

27.07.2021 року на відкритій території за межами села Плахтіївка виникла пожежа. Ймовірною причиною пожежі є необережне поводження з вогнем невстановленою особою . Пожежою знищено пожнивні залишки на площі 3 га , про що комісією складено акт.

Плахтіївська сільська рада нагадує всім мешканцям громади про заборону спалювання очерету, сухої трави, залишків рослинності на сільськогосподарських угіддях , вздовж доріг, на територіях приватних садиб.

З метою попередження виникнення пожеж у лісових масивах , сільськогосподарських угіддях, природних екосистемах та недопущення загибелі травматизму людей у пожежонебезпечний період 2021 року Плахтіївська сільська рада просить всіх жителів громади дотримуватися правил пожежної безпеки.

Плахтіївська сільська рада