Шановні бухгалтери, фінансисти, економісти Плахтіївської територіальної громади!

Дата: 16.07.2021 10:42

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера!

Вам належить важлива роль в управлінні фінансами громади. Ваша професія вимагає точності, високої кваліфікації, кристалічної чесності, відповідальності та об’єктивності. Адже саме працівники бухгалтерських та фінансово-економічних служб забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, вимірюють «фінансовий пульс» громади.

Упевнений, що Ваша відданість своїй праці сприятиме впровадженню економічних та соціальних реформ в громаді, а результати роботи будуть гідним визнанням професійного внеску в нашу спільну справу.

Бажаю вам міцного здоров’я, впевненості у власних силах , удачі, успіхів, порозуміння і ще звичайно, щоб дебет завжди дорівнював кредиту.

З повагою, Плахтіївський сільський голова Іван Лихо та виконавчий комітет сільської ради.